O NÁS

Pořízení automatické linky na výrobu roušek

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Pořízení automatické linky na výrobu roušek“ reg. č. CZ.01.2.06/0.0/0.0/20_357/0021666, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Společnost DAMA TRADE s.r.o. je zaměřená na oblast vývoje a výroby z pokročilých materiálů s pomocí speciálních technologií. Předmětem projektu je nákup automatické linky vč. příslušenství na výrobu roušek s výrobní kapacitou (výstupem) 120 ks/min. Stroj bude použit pro velkokapacitní výrobu ústenek, které budou v povrchové části ošetřeny hydrofobní vrstvou.

Historie

Společnost byla založena v roce 2012 na základech dlouholetých zkušeností z rozdílných vědních oborů a navazujeme na tradici a výzkumné a výrobní aktivity společnosti Chirana, později Chirana Praha, která v prostorách našeho výrobního závodu působila před námi.
Společnost Chirana (dříve Závody léčebné mechaniky) vznikla po roce 1950 sloučením s dalšími závody na základech firmy META Ing. Vinopala, který se již od dvacátých let dvacátého století specializovala na oblast výroby medicínských zařízení.

Zaměření

Naše společnost se v minulosti zabývala převážně subdodávkami pro vývojové projekty a zajišťováním unikátních prototypových dílů a technologií, které dodává průmyslovým partnerům i výzkumným institucím a univerzitním pracovištím.

Nyní se vlivem celosvětové pandemie přeorientováváme vývoj a výrobu na zvýšení kvality ochranných pomůcek s použitím moderních technologií pro pokrytí aktuálních potřeb českého i celosvětového trhu.

Současnost

Od svého založení se naší společnosti daří vyvíjet a vytvářet výrobky špičkové kvality.
Mezi hlavní priority našeho týmu patří udržení motivujícího a dynamického mezinárodního vývojového prostředí, zajištění moderní a nejvyšším standardům odpovídající technologické infrastruktury i politika „spokojeného zákazníka“.

E-shop DamaMedical.com

Široký sortiment zboží, který vyrábíme, naleznete na našem e-shopu.

Kontaktní formulář